It’s Time to Make an It’s Time to Make an It’s Time to Make an

IMPACT IMPACT IMPACT

הגיע הזמן לחשוף את כל סודות התקשורת הבינאישית

תהית פעם למה לאחרים קל כל-כך ליצור קשרים ואצלך הכל נתקע? למה קשה לך לך ליצור מערכות יחסים איכותיות? האמת הבסיסית היא שזה לא ישתנה עד שלא יהיו לך את הכלים לתקשר עם אנשים בצורה יעילה

החדשות הטובות… הן שהכלים האלו במרחק כמה קליקים ממך:

מה חסר לך בחיים?

חברים, זוגיות, קידום, שיווק…

איך שלא נסתכל על זה – החיים שלנו מבוססים על היכולת שלנו לתקשר עם הסביבה שלנו:

וגם…

למעשה,
כמעט כל דבר שאנחנו רוצים בחיים, תלוי בתקשורת הבינאישית שלנו וביכולות החברתיות שלנו.

ואני לא מדבר רק על “לשכנע”, זה רק חלק קטן מהרעיון…
אני מדבר על היכולת:


אבל החלק הכי קשה הוא לא ללמוד ולהטמיע את כל העקרונות, הכלים והטכניקות האלו…
החלק הכי קשה זה לחבר בין כל הדברים האלו ולסנכרן בניהם כדי שהם יהיו חלק בלתי נפרד אחד מהשני,
ומחיי היום-יום הטבעיים שלך.

אחרי הכל, אף אחד לא רוצה להיות עסוק כל היום במה להגיד או לעשות, נכון?

תקשורת בין אנשים צריכה להיות פשוטה וקלילה!

אחת הטעויות הכי גדולות שאנשים עושים, זה לנסות לתכנן מראש ולהשתמש בכל מני מניפולציות זולות כדי להשיג את התוצאות שהם רוצים בחיים. הבעיה היא, שכשאנחנו כל הזמן מרוכזים במה שאנחנו אומרים או בלבחון את הסובבים אותנו תחת זכוכית מגדלת – אנחנו מפספסים את האינטרקציה עצמה.

ובמקום לחיות וליהנות מהחיים שלנו… אנחנו חיים בתוך הראש של עצמנו.

 

בשביל לשנות את זה, ולאפשר לכמה שיותר אנשים לממש את מלוא הפוטנציאל האישי שלהם,
החלטתי לרכז את כל הקורסים הכי עוצמתיים שלי לתקשורת בין אישית, ויצרתי מסלול חדש…

המסלול המקיף, המעמיק והפרקטי ביותר בעולם (בדקתי) לתקשורת בינאישית ויכולות חברתיות:

המסלול הזה הוא איחוד של הקורסים הכי עוצמתיים ומעמיקים שאי-פעם יצרתי, במבנה מיוחד, משולבים עם אוסף עצום של תרגילים, משימות הטמעה והכי חשוב… ליווי.

 

רוצה לשנות את החיים שלך (לטובה) מקצה לקצה?
אני רוצה לקחת אותך את כל הדרך – יד ביד 

במהלך המסלול נלמד...

קריאת אנשים

כימיה

כריזמה

אסרטיביות ומנהיגות

שתילת מחשבות

טראנס

ניטרול התנגדויות

משא ומתן

ועוד...

Your Keys to Success

ולכל זה קוראים

IMPACT IMPACT IMPACT

6 קורסים || ליווי לכל אורך הדרך || גישה לכל החיים

פוליגרף אנושי™

לפי ד”ר אלברט מהרביאן ואינספור מחקרים, רק 7% מהתקשורת שלנו באים לידי ביטוי במילים שאנחנו בוחרים. השאר, מחולקים לשפת הגוף (55%) והאינטונאציה (38%). לשלוט ברזי השפה הבלתי-מילולית מאפשר לך להפוך לפוליגרף אנושי™ ולחשוף כל פיסת מידע חבויה, לזהות שקרים ולהיות על הגבול הדק של קריאת מחשבות – בשניות ספורות…​

כולל 4 תעודות

פוליגרף אנושי™
קליק.jpeg
קליק

רוצה להצליח ליצור חיבור עמוק עם כל אדם בכל סיטואציה? מסתבר שקיימות מספר טכניקות בסיסיות שמאפשרות לצור ‘קליק’ אמיתי עם כל אדם בתוך פחות מדקה. בקורס השני במסלול אימפקט נלמד איך לתעל נוירוני-מראה, עקרונות גשטעלט ומנגנונים נוספים של תת המודע כדי ליצור חיבור עמוק, אמון ופתיחות עם אנשים שהיכרת לפני רגעים אחדים.

קליק
ראש-לאריות.jpeg
ראש לאריות

אחד הדברים החשובים ביותר שלמדתי בתחילת המסע שלי בעולם ההתפחות האישית, בסוף העשור הראשון של המילניום, הוא העובדה שכל אחד (או אחת), לא משנה עד כמה סגור או מופנם, יכול להפוך למנהיג-על. בחלק השלישי במסלול, נלמד איך להפסיק להתפשר בין להיות ראש לשועלים וזנב לאריות, נחזק את האסרטיביות, הדומיננטיות ואת כושר המנהיגות שלנו – ונהפוך סוף-סוף לראש לאריות.

ראש לאריות
MOSHED-2020-3-5-20-59-33.gif
שפה היפנוטית

אנחנו מתקשרים עם הסביבה שלנו בכל רגע נתון אבל לא מנצלים אפילו 10% מהפוטנציאל האמיתי שלנו. בזמן שאנחנו מבזבזים את כל המשאבים שלנו על לנסות לשכנע את המודע, יש כמה אנשים שיודעים איך להשתמש בשפה היפנוטית ולדבר ישירות אל תת המודע ולסחוף אותו אחריהם. רוצה להיות חלק מהאנשים האלו? בחלק הרביעי במסלול אימפקט, נלמד את טכניקות ההשפעה העוצמתיות ביותר בעולם, כולל טראנס, תבניות לשון, פקודות מוסוות, הנחות מוקדמות, שפת הפוליטיקאים, הקשרים פסבדו-לוגיים, עוגנים ועוד…

שפה היפנוטית
אומנות-השכנוע-1.jpeg
אומנות השכנוע

שיחות על פוליטיקה הם לא המקום היחיד שבו הטונים עולים. הרבה פעמים אנחנו מנסים להראות לסובבים אותנו דעות חדשות או רעיונות שסותרים את האמונות הקודמות שלהם, אבל אנחנו נתקלים במחסומים רבים. המחסומים האלו נמצאים שם במקרה, והם עומדים בינם לבין הקשבה אמיתית. “לשכנע” זה לא להכריח מישהו לחשוב כמוני – זה לאפשר לאחר לראות דברים בדרך נוספת ולהחליט בעצמו. אומנות השכנוע לא רק מאפשרת לך להוביל אנשים להבין אותך ולהסכים איתך. היא מאפשרת לך להימנע לחלוטין ממלחמות ובמקום זה, לתת לאנשים לשכנע את עצמם.

אומנות השכנוע
דנדיל-2.0.jpeg
דנדיל 2.0

לאורך החיים, אנחנו נמצאים כל הזמן במצבים של משא ומתן. החל מעם הקרובים עלינו בנושאי היום-יום ועד למשא ומתן מתקדם עם מוכרים, רשויות ומנהלים. בחלק האחרון (בערך) במסלול אימפקט, נלמד את הסודות הכמוסים ביותר לניהול משא ומתן מתקדם וסופר-עוצמתי. מאז 2015, אלפי תלמידים עברו את קורס דנדיל והיום אני גאה להציג בפניכם את הגרסה החדשה והמשודרגת – דנדיל 2.0.

דנדיל 2.0