מה חסר לך כדי

להגשים את כל החלומות?

כל הצלחה בחיים –בכל תחום– תלויה אך ורק בדבר אחד: בדרך שבה המוח שלך מתוכנת. כל ההחלטות, הבחירות, הפעולות, המחשבות והרגשות שלך – כולן מונעות מההגדרות האוטומטיות של תת-המודע שלך.

רוצה ליצור הצלחה בכל תחום בחייך?
אני מזמין אותך לתכנת את תת-המודע שלך מחדש וליצור את החיים שמגיעים לך.

המסע  שלך מתחיל עכשיו המסע  שלך מתחיל עכשיו המסע  שלך מתחיל עכשיו

“מימוש עצמי” זה הרבה יותר מסתם סיסמא; מימוש עצמי הוא הכרח בסיסי של כל אדם.

דמיין/י חיים בלי חוסר ביטחון, בלי אמונות מגבילות, בלי הפחד המשתק הזה שאוחז בנו בכל פעם שאנחנו חושבים לצאת מאזור הנוחות שלנו…

מה היית עושה? איך החיים שלך היו נראים?

אני רוצה להראות לך את המסלול שיאפשר לך להשתחרר מכל הכּבלים שמונעים ממך להגשים את החיים האלו.

המסע מורכב משלושה שלבים

שלב ראשון: התעוררות

השלב הראשון בכל מסע הוא פקיחת העיניים. מבלי לראות מה קורה סביבנו, לא נוכל למצוא את הדרך, לא נזהה מלכודות ומכשולים, לא נדע לתכנן את מסלולנו ולוכל להיזהר מחיות טרף.

שלב ההתעוררות במסע™ למימוש הפוטנציאל האישי, הוא השלב שבו אנחנו פוקחים עיניים למציאות ולומדים לזהות את האמונות שמגבילות אותנו, הפחדים שמכשילים אותנו והמחסומים הפנימיים שמונעים מאיתנו להגשים את עצמנו; אנחנו לומדים לזהות את המסלול שלנו; ולהתוות את הדרך המנטלית למימוש עצמי.

שלב ראשון: התעוררות
שלב שני: הגשמה

בשלב השני, כשעינינו פקוחות, אנחנו רוצים להתחיל לצעוד ולכבוש פסגה אחר פסגה. לשם כך, אנחנו חייבים מאיפה אנחנו מגיעים ולאן מועדות פנינו.

שלב ההגשמה הוא השלב שבו אנחנו לומדים להציב יעדים ולתכנן את הדרך אליהם; לנהל את הזמן, הכסף, האנרגיות וכל שאר המשאבים שלנו כדי לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בנו; וכמובן, אנחנו בונים מערכת הרגלים עוצמתיים שמקדמים אותנו תמיד קדימה ושומרים אותנו במסע™.

שלב שני: הגשמה
שלב שלישי: השפעה

בשלב השלישי, מי שבאמת-באמת רוצה לפרוץ כל גבול אפשרי ולטפס לשלבים הגבוהים ביותר בסולם, חייב/ת לעשות א המעבר מעבודה עצמית להשפעה על הסביבה.

הצעד האחרון במסע™ למימוש עצמי הוא השלב שבו אנחנו משפיעים לטובע על כל מי שניתן; מעבירים מהידע והיכולות שלנו לכל הסובבים אותנו; ומאפשרים גם לאחרים לעבור בהצלחה את המסע™.

שלב שלישי: השפעה

החל/י את המסע שלך עוד היום!

כל מסע מתחיל בצעד אחד קדימה...
וישנם שני צעדים שניתן לקחת עכשיו כדי להתחיל:

אפשרות ראשונה היא להתחיל בקטן על ידי הצטרפות מידית לקורס מסע™. בקורס הזה, כפי שניתן לראות בהמשך העמוד, נקבל את הרקע הכללי למסע שלנו ונבין מהם הצעדים החשובים שעלינו לקחת כדי להגיע לפסגות הגבוהות ביותר. פרטים נוספים והצטרפות לקורס מסע™ – בהמשך העמוד.

אפשרות שנייה, היא לקפוץ קדימה בכל הכוח ולהתחיל להתעורר.
בואו נקח רגע יחד נשימה עמוקה ונחשוב על איך החיים שלנו היו נראים אם היינו מממשים אפילו אחוז קטן מהפוטנציאל המלא שלנו. בתוכנית התעוררות אנחנו נפרוץ את המחסומים שעומדים בינך לבין הצלחה, נשבור את הפחדים שמונעים ממך להגשים את עצמך, ונתכנת מחדש את תת המודע שלך – כדי שיהיה סוף סוף בצד שלך.

לפרטים והרשמה לתוכנית התעוררות – ניתן ללחוץ לחיצה נחושה כאן:

מה נלמד בקורס מסע?

הקורס הזה הוא יריית הפתיחה של המסע האישי שלך.
בקורס נלמד להכיר את המסע; נבין את התהליך שאנחנו עוברים, האתגרים שבו והטעויות הנפוצות שאדם עלול לעשות בדרך; ובאופן כללי, נכין את עצמנו למסע של חיינו.

לאחר הקורס הקצר והממוקד הזה, נהיה מוכנים להתחיל את תהליך ההתעוררות ולהפוך את חיינו מקצה לקצה.

שינוי פנימי עמוק ועוצמתי שמוביל לתוצאות בכל תחום בחייך

אנשים רבים מקווים ליצור שינוי פנימי עמוק כתוצאה מהצלחות שיחוו, אך המציאות היא הפוכה – אני מזמין אותך ליצור שינוי פנימי על מנת לחוות הצלחות.

דיגיטלי וממוקד

בלי לבזבז לך את הזמן על חניות, פקקים, או נאומים מתישים – 100% תוכן טהור ועוצמתי שישנה לך את החיים מקצה לקצה!

הקורס שלך לכל החיים כדי שתוכל/י ולהטמיע אותו עוד ועוד

הקורס בנוי באופן שבכל שלב במסע, הדברים בו נראים אחרת. בכל פעם שצופים בשיעורים מקבלים תובנות חדשות ופרספקטיבות חדשות להבנת המציאות והעצמי.

והכל, ב-347 ₪ בלבד

או ב-4 תשלומים של 99 ₪ כל אחד.